Odbierz pieniądze już dziś

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?Wypełnij formularz, to zajmie Ci tylko 3 minuty!

loader
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku
RRSO wynosi od 0% do 2300%. Wysokość RRSO jest zależna od pożyczkodawcy który udzieli pożyczki. Reprezentatywny przykład:
Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 274,00PLN; odsetki kapitałowe 8,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1282,21 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958,27,9%

Korzyści z naszej wyszukiwarki

advantage
Każdy może aplikować
advantage
Wszystko odbywa się online
advantage
100% dyskrecji gwarantowane
advantage
Przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne
advantage
Tylko zweryfikowane firmy kredytowe
advantage
Usługa jest bezpłatna!

InfoMonitor (pełna i właściwa nazwa to Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor . ) jest jednym z czterech polskich biur informacji gospodarczej, jednocześnie jedynym, które udostępnia dane z sektora bankowości (Biuro Informacji Kredytowej i Bankowy Rejestr). Dzięki tej ścisłej współpracy raport z BIG InfoMonitor uzupełniany jest o dane związane z historią kredytową sprawdzanego kontrahenta. Zobacz pozostałe listy dłużników.

BIG InfoMonitor - Konsument - Sprawdź Siebie

Warunki przekazywania danych o dłużnikach alimentacyjnych do biur informacji gospodarczej określa Ustawa z dnia 7 września 7557 o pomocy osobom uprawnionym do alimentów natomiast w odniesieniu do dłużników z tytułu należności dot. pieczy zastępczej kwestię tę reguluje ustawa z dnia 9 czerwca 7566 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.

Wszystko o tym, jak sprawdzić siebie w BIG - ERIF BIG .

Demonstrujemy precyzyjny poradnik z pomocą którego w ciągu piętnastu minut otrzymasz wgląd w swoją historię kredytową w najpopularniejszych rejestrach gromadzących informacje kredytowe i gospodarcze. Zbiór porad dotyczy następujących rejestrów: BIK, BIG InfoMonitor, ERIF oraz KRD. Prezentujemy zarówno bezpłatne metody sprawdzenia bazy danych, jak i płatne usługi. Aby zapoznać się z najszybszymi sposobami na ustalenie własnych zobowiązań względem instytucji finansowych – czytaj dalej.

BIG Infomonitor | Sowa Finansowa

Kontrola informacji jakie pojawiają się w Rejestrze Dłużników jest dla Konsumenta bezpłatna gdy dotyczy jego osoby i uprawnia do bezpłatnego pobrania raportu raz na pół roku. Każde dodatkowe pobranie raportu to koszt 6,55 zł brutto. 

BIG InfoMonitor

Nadto konsument ma prawo do bezpłatnego pobrania raz na 6 miesięcy Raportu o sobie oraz Raportu z Rejestru zapytań. Pozostałe pojedyncze usługi są odpłatne i tak np. pobranie raportu o Przedsiębiorcy z Rejestru BIG- 85,55 zł, a wpisanie dłużnika do Rejestru BIG na podstawie tytułu wykonawczego – 69,55 zł.

JAK OTRZYMAĆ KREDYT?

  • Wykonaj kilka kroków we wniosku o pożyczkę na naszej stronie

  • Zaczekaj kilka sekund i sprawdź niezobowiązującą ofertę kredytową od naszego partnera

  • Przeczytaj i przyjmij do wiadomości warunki pożyczki, a następnie przejdź dalej

  • Podążaj za krokami weryfikacyjnymi wyszczególnionymi przez firmę pożyczkową

  • Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Opinie klientów

W ostatnim badaniu, niemal 100% naszych klientów było zadowolonych.

Kiedykolwiek potrzebuję gotówki, wiem że znajdę najlepszą ofertę w waszej wyszukiwarce pożyczek. Dzięki!

review
Edyta Janiak
zadowolony klient

Wasza wyszukiwarka pożyczek zaoszczędziła mi wiele czasu – już nie muszę wypełniać wielu formularzy na różnych stronach internetowych.Dodatkowo, niemal natychmiast otrzymałem pieniądze.

review
Damian Talarek
zadowolony klient

Pilnie potrzebowałam pieniędzy, aby zapłacić ślusarzowi. Ogromnie pomogliście i otrzymałam to, czego potrzebowałam.

review
Anna Duran
zadowolony klient

Wypełniłem formularz, a firma do której zostałem dopasowany wysłała mi pieniądze tego samego dnia. Tak jak mówią „jak w reklamie”!

review
Michał Kowalski
zadowolony klient

KONTAKT

Strona jest połączona z zautomatyzowanym systemem, będącym wyszukiwarką usług finansowych – w szczególności pożyczek, kredytów, chwilówek i podobnych produktów finansowych. System przetwarza zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi firm trzecich. Sam nie dostarcza przy tym, żadnych usług finansowych, a jedynie służy do łączenia ze sobą zainteresowanych stron. Nie jest także odpowiedzialny za wybraną metodę promowania tej strony internetowej, jest ona przeprowadzana przez zewnętrzne programy partnerskie. System nie jest odpowiedzialny za żadne decyzje które możesz podjąć na podstawie zawartości strony.
Wyloguj się
Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku

Aby wypisać się z biznesowej wysyłki, proszę wpisz swój adres mailowy

X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu
X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu