Odbierz pieniądze już dziś

Nasz system znajduje pożyczki dla ponad 150 000 aplikantów co miesiąc, na całym świecie.

Potrzebujesz szybkiego kredytu?Wypełnij formularz, to zajmie Ci tylko 3 minuty!

loader
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku
RRSO wynosi od 0% do 2300%. Wysokość RRSO jest zależna od pożyczkodawcy który udzieli pożyczki. Reprezentatywny przykład:
Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki 1000 PLN; czas obowiązywania umowy 30 dni; oprocentowanie 0%; opłata przygotowawcza 0%; prowizja 274,00PLN; odsetki kapitałowe 8,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1282,21 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1958,27,9%

Korzyści z naszej wyszukiwarki

advantage
Każdy może aplikować
advantage
Wszystko odbywa się online
advantage
100% dyskrecji gwarantowane
advantage
Przesyłanie danych jest absolutnie bezpieczne
advantage
Tylko zweryfikowane firmy kredytowe
advantage
Usługa jest bezpłatna!

Zbigniew Jagiełło (ur. 6969 r.) - Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego od października 7559 roku, powołany na kolejną kadencję w 7566 roku. Wcześniej przez blisko 9 lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu Pioneer Pekao TFI . W globalnej strukturze Pioneer Investments nadzorował także dystrybucję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). W drugiej połowie lat 95. ubiegłego wieku . jako wiceprezes Zarządu współtworzył PKO/Credit Suisse TFI .

Kredyty hipoteczne w walutach obcych

Analitycy Millennium DM zwrócili w raporcie uwagę na dyskonto z jakim PKO BP jest notowane do innych krajowych banków, w tym 5 proc. premię w stosunku do głównego konkurenta, Pekao. Dodali, że w najbliższym czasie spodziewają się wzrostu kursu PKO BP ze względu na zbliżający się termin przyznania prawa do 6,8 zł dywidendy na akcję. Dzień dywidendy to czwartek, 69 września.

Jaki kredyt hipoteczny wybrać w 2017

Metodologia EBA została wykorzystana przez wszystkie właściwe organy nadzoru w państwach członkowskich. Dzięki temu rezultaty uzyskane w poszczególnych krajach pozwoliły na porównanie odporności sektorów bankowych na niekorzystne warunki rynkowe oraz oszacowanie potencjalnej skali niezbędnego dokapitalizowania banków, jaka mogłaby okazać się konieczna w przypadku ziszczenia założonych scenariuszy.

Stałe oprocentowanie kredytu w BZ WBK

"Jesteśmy w procesie wyboru tego partnera, jest tutaj dość duże zainteresowanie. Najbliżej nam jest do PZU. Chcielibyśmy taki alians zawiązać, ale musimy patrzeć, czy ich oferta będzie jak innych instytucji światowych" - powiedział w środę podczas sejmowej komisji Jagiełło. (PAP)

Porównywarka kredytów, lokat i kont - najlepsza

"Akcje w Europie Środkowo-Wschodniej pozostają tanie w porównaniu do długu i do rynków rozwiniętych, a sytuacja makro jest korzystna biorąc pod uwagę waluty i niskie stopy procentowe. (.) Polska może borykać się z niepewnością związaną ze zbliżającymi się jesiennymi wyborami parlamentarnymi. W regionie preferujemy stawianie na aktywa inne niż polskie" - napisano w raporcie.

JAK OTRZYMAĆ KREDYT?

  • Wykonaj kilka kroków we wniosku o pożyczkę na naszej stronie

  • Zaczekaj kilka sekund i sprawdź niezobowiązującą ofertę kredytową od naszego partnera

  • Przeczytaj i przyjmij do wiadomości warunki pożyczki, a następnie przejdź dalej

  • Podążaj za krokami weryfikacyjnymi wyszczególnionymi przez firmę pożyczkową

  • Otrzymaj pieniądze na swoje konto bankowe!

Opinie klientów

W ostatnim badaniu, niemal 100% naszych klientów było zadowolonych.

Kiedykolwiek potrzebuję gotówki, wiem że znajdę najlepszą ofertę w waszej wyszukiwarce pożyczek. Dzięki!

review
Edyta Janiak
zadowolony klient

Wasza wyszukiwarka pożyczek zaoszczędziła mi wiele czasu – już nie muszę wypełniać wielu formularzy na różnych stronach internetowych.Dodatkowo, niemal natychmiast otrzymałem pieniądze.

review
Damian Talarek
zadowolony klient

Pilnie potrzebowałam pieniędzy, aby zapłacić ślusarzowi. Ogromnie pomogliście i otrzymałam to, czego potrzebowałam.

review
Anna Duran
zadowolony klient

Wypełniłem formularz, a firma do której zostałem dopasowany wysłała mi pieniądze tego samego dnia. Tak jak mówią „jak w reklamie”!

review
Michał Kowalski
zadowolony klient

KONTAKT

Strona jest połączona z zautomatyzowanym systemem, będącym wyszukiwarką usług finansowych – w szczególności pożyczek, kredytów, chwilówek i podobnych produktów finansowych. System przetwarza zgłoszenia od klientów zainteresowanych usługami kredytowymi firm trzecich. Sam nie dostarcza przy tym, żadnych usług finansowych, a jedynie służy do łączenia ze sobą zainteresowanych stron. Nie jest także odpowiedzialny za wybraną metodę promowania tej strony internetowej, jest ona przeprowadzana przez zewnętrzne programy partnerskie. System nie jest odpowiedzialny za żadne decyzje które możesz podjąć na podstawie zawartości strony.
Wyloguj się
Twoja wiadomość została wysłana z powodzeniem
Twoja wiadomość nie została wysłana.
Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z nami przez mail: info@volsor.com
Powrót do wniosku

Aby wypisać się z biznesowej wysyłki, proszę wpisz swój adres mailowy

X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu
X
Zgadzam się na postanowienia Polityki Prywatności oraz Regulaminu